Järelmaks ja liising

Makse- ja tarnetingimused

Maksetingimused

* Makse sooritamiseks klikkige tellimuse vormistamise leheküljel nupule „Kinnita tellimus”.  Makse aluseks olev tellimus/arve saadetakse Teile tellimuse kinnitusena ka elektronpostiga. Palume enne arve tasumist kontrollida, et arves sisalduvad andmed vastavad Teie tellimuses sisalduvale soovile.

Toodete eest saate tasuda:

1) internetipanga kaudu

2) krediitkaardiga

3) muul Teile sobival viisil (nt pangakontoris, makseautomaadiga).

Toodete eest esitatud arve tasumine toimub ettemaksuna 50% arve järgi tasumisele kuuluvast summast 3 päeva jooksul arvates arve väljastamisest ning ülejäänud 50% arve järgi tasumisele kuuluvast summast  hiljemalt kauba saatmise päeval.

Teie tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui Te ei ole 3 päeva jooksul arvates arve väljastamisest tasunud ettemaksu.

* Kui Te soovite järelmaksu ,palume saata sellekohane päring meilile info@medifur.ee

 

Tarneaeg ja -tingimused.

Kui olete ühe tellimusega tellinud erineva tarneajaga tooteid, siis Tellimuse kättetoimetamise aeg arvestatakse kõige pikema tarneajaga toote järgi.

Transporditeenuse liik „Kuller“ - saadetis toimetatakse kliendi poolt soovitavasse asukohta. Transporti „Kuller“ on võimalik valida, kui tellimuses sisalduva ühe paki maksimaalne kaal on 31 kg. „Kuller“ teenuse hind on 10€ .

Transporditeenuse liik „Muu transport“ - saadetis toimetatakse kliendi poolt soovitavasse asukohta. Transporti „Muu transport“ on võimalik valida, kui tellimuses sisalduva ühe paki maksimaalne kaal on 80 kg. „Muu transport“ teenuse hind on 50€ ning hõlmab kogu Eestit.

Transporditeenuse liik „Omniva“  - Valige ostukorvis transpordi viisiks „Omniva“ ning Teile avaneb nimekiri erinevatest pakiautomaatidest, kust saate valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Kui pakk on kohale jõudnud, saate SMS-i ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. „Omniva“  teenuse hind on 4,90 €.

 

Tellitud tooteid hoiame lao- ja tootmishoones kuni 7 päeva tasuta. Kui soovite tellitud tooteid  hoiustada kauem, lisandub tellimuse hinnale hoiustamise tasu 3 € iga tasuta hoiuaega ületatud päeva eest.

Lao- ja tootmishoone täpsemad juhised: Kaupadele saab järgi tulla OÜ Medifur lao- ja tootmishoonesse aadressil Nabala POÜ, Nabala küla Kiili vald Harjumaa 75407 või Õismaa kinnistu, Sõmeru küla, Kiili vald Harjumaa  75411.   NB! Palun leppige eelnevalt kokku  täpne aeg, millal Te tellimuse järgi tulete, helistades tel. 5067040 või e-mail info@medifur.ee