Makse- ja tarnetingimused

Maksetingimused

* Makse sooritamiseks klikkige tellimuse vormistamise leheküljel nupule „Kinnita tellimus”.  Makse aluseks olev tellimus/arve saadetakse Teile tellimuse kinnitusena ka elektronpostiga. Palume enne arve tasumist kontrollida, et arves sisalduvad andmed vastavad Teie tellimuses sisalduvale soovile.

Toodete eest saate tasuda:

1) internetipanga kaudu

2) krediitkaardiga või näidatud järelmaksu võimalustega

3) muul Teile sobival viisil (nt pangakontoris, makseautomaadiga).

Toodete eest esitatud arve tasumine toimub ettemaksuna 100% arve järgi tasumisele kuuluvast summast 3 päeva jooksul arvates arve väljastamisest.

Teie tellimus ja arve tühistatakse juhul, kui Te ei ole 3 päeva jooksul arvates arve väljastamisest tasunud ettemaksuarvet.

Tarnetingimused

Kui olete ühe tellimusega tellinud erineva tarneajaga tooteid, siis Tellimuse kättetoimetamise aeg arvestatakse kõige pikema tarneajaga toote järgi.

Transporditeenuse liik „DPD kuller“ – saadetis toimetatakse kliendi poolt soovitavasse asukohta. Transporti „DPD kuller“ on võimalik valida, kui tellimuses sisalduva ühe paki maksimaalne kaal on 31 kg. Teenuse hind on 10€ .

Transporditeenuse liik „Muu transport“ – saadetis toimetatakse kliendi poolt soovitavasse asukohta. Transporti „Muu transport“ on võimalik valida, kui tellimuses sisalduva ühe paki maksimaalne kaal on 80 kg. „Muu transport“ teenuse hind on 50€ ning hõlmab kogu Eestit. Kaup toimetatakse kliendi välisukseni ning sealt edasi toimetab klient ise edasi . Väljaarvatud juhud kui on eelnevalt teistmoodi kokku lepitud kauba transpordi teostajaga.

Transporditeenuse liik „Omniva“  – Valige ostukorvis transpordi viisiks „Omniva“ ning Teile avaneb nimekiri erinevatest pakiautomaatidest, kust saate valida meelepärase koha kauba kättesaamiseks. Kui pakk on kohale jõudnud, saate SMS-i ning isikliku koodi. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ning saate kauba kätte. „Omniva“  teenuse hind on 4,90 €.

Tellitud tooteid hoiame lao- ja tootmishoones kuni 7 päeva tasuta. Kui soovite tellitud tooteid  hoiustada kauem, lisandub tellimuse hinnale hoiustamise tasu 3 € iga tasuta hoiuaega ületatud päeva eest kui ei ole eelnevalt kokku lepitud tasuta hoiustamiseks.

Lao- ja tootmishoone täpsemad juhised: Kaupadele saab järgi tulla OÜ Medifur lao- ja tootmishoonesse aadressil Õismaa, Sõmeru küla Kiili vald Harjumaa 75411.   NB! Kui olete valinud tarneviisiks “Tulen ise kaubale järgi” , siis palun leppige eelnevalt kokku  täpne aeg, millal Te tellimuse järgi tulete, helistades tel. 5067040 või e-mail info@medifur.ee