Müügitingimused

Veebipoe www.medifur.ee (edaspidi Veebipood) omanik on Medifur OÜ asukohaga Sõmeru küla, Kiili vald, Harjumaa 75411.

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

1.1 Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

1.2 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, välja arvatud tooted, millel on tasuta transport märgitud. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

1.3 Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%, välja arvatud tootegrupi “Seljavenituspingid” tooted, millel on 9% käibemaks.

1.4 Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

2. Tellimuse vormistamine

2.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda järgnevate makselahenduste abil:

 • Pangalingi kaudu
 • Maksa hiljem lahendusega
 • Krediitkaardiga
 • Pangaülekandega
 • Kaubale lattu järele tulles. Ise järele tulles palume eelnevalt leppida kokku järeletulemise aeg telefoni või e-posti teel. Kohapeal on võimalik maksta ainult sularahas.

2.2 Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le pangalingi, maksa hiljem ja krediitkaardi makselahenduste puhul.

2.3 Teie tellimus tühistatakse juhul, kui Te ei ole 3 päeva jooksul tellimuse esitamisest tellimuse eest tasunud.

2.4 Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

2.5 Ettetellitavate toodete puhul nõustuvad pooled kliendi poolt valitud tellitud toote omaduste (sh. värvilahendustega) müügilepingu jõustumise hetkel. Peale lepingu jõustumist toote omadused muutmisele ei kuulu.

2.6 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3. Kohaletoimetamine

3.1 E-poe kaudu saadetakse kaupu järgmistesse riikidesse: Eesti, Soome. Teistesse riikidesse toimetamise kohta küsi pakkumist e-posti või telefoni teel.

3.2 Kauba saatmiseks Eesti piires on järgmised viisid:

 • Omniva pakiautomaat
  • Hind 5 €.
  • Paki maksimaalsed mõõtmed 38 x 39 x 64 cm ja mass 30 kg.
 • DPD kuller
  • Hind 13 €.
  • Paki maksimaalsed mõõtmed 60 x 60 x 120 cm ja mass 35 kg.
 • Muu transport (Suur kaup)
  • Hind 50 €.
  • Maksimaalne mass 120 kg.
  • Kaup toimetatakse kliendi välisukseni ning sealt toimetab klient ise edasi.

3.3 Kauba saatmiseks Soome on järgmised viisid:

 • Posti Parcel Locker pakiautomaat
  • Hind 15 €.
  • Paki maksimaalsed mõõtmed 36 x 60 x 60 cm ja mass 35 kg.
 • Itella kuller
  • Hind 20 €.
  • Paki maksimaalsed mõõtmed 60 x 60 x 120 cm ja mass 35 kg.
 • Muu transport (Suur kaup)
  • Hind 100 €.
  • Maksimaalne mass 120 kg.
  • Kaup toimetatakse kliendi välisukseni ning sealt toimetab klient ise edasi.

3.4 Kauba saatmiskulud kannab ostja ning need arvutatakse automaatselt vastavalt ostukorvis olevatele toodetele.

3.5 Tellimused, mille eest on tasutud, saadetakse välja üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates saadetise teele panemisest.

3.6 Valides tellimust vormistades tarneviisiks “Tulen ise järele”, on klient kohustatud kaupadele ise järele tulema OÜ Medifur laohoonesse aadressil Sõmeru küla Kiili vald Harjumaa 75411. Ise järele tulles palume eelnevalt leppida kokku järeletulemise aeg telefoni või e-posti teel. Tellitud tooteid hoiame lao- ja tootmishoones kuni 7 päeva tasuta. Kui soovite tellitud tooteid hoiustada kauem, lisandub tellimuse hinnale hoiustamise tasu 3 € iga tasuta hoiuaega ületatud päeva eest kui ei ole eelnevalt teisiti kokku lepitud.

4. Taganemisõigus

4.1 Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul

4.2 Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

4.3 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

4.4 Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

4.5 Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile info@medifur.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

4.6 Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

4.7 Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

4.8 Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, tagastatava kauba maksumuse, arvestades punktis 4.4 tooduga.

4.9 Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

4.10 Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

5. Pretensiooni esitamise õigus

5.1. Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale.

5.2 Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe nädala jooksul veebipoe poole e-posti või telefoni teel.

5.3 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

5.4 Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba.

5.5 Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

6. Vääramatu jõud

6.1 Veebipood ei vastuta ostjale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Veebipood ei saanud mõjutada ning mille saabumist Veebipood ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

7. Vaidluste lahendamine

7.1 Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need edastada Veebipoele telefoni või e-posti teel.

7.2 Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.